REZERVÁCIA ĽADOVEJ PLOCHY

Captcha

chcem byť zaradený do odberu noviniek

Medzinárodný hokejový turnaj na Altise

kontakt: Ján Jaško  |  aktualizácia: 17.04.2018 16:05
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

Uplynulý víkend sa konal na Altise Medzinárodný turnaj HK ALTIS CUP 2018, za účasti piatich slovenských družstiev - Ružinov Bratislava, Bratislava Select, HK Brezno, HK Poprad a domáci HK Altis Orava, z Čiech prišlo družstvo HC Karviná.

Turnaj mal veľmi vysokú športovú úroveň, čo potvrdili aj tréneri, rodičia a všetci zainteresovaný zúčastnených mužstiev. Nás veľmi teší, že v takejto silnej konkurencii sa nestratili naše nádeje. V sobotu im síce prvý zápas nevyšiel podľa predstáv podľahli veľmi silnému mužstvu Bratislava Select 1 : 8, ale  v ďalších zápasoch  turnaja už nenašli premožiteľa. V ďalších zápasoch v sobotu zdolali presvedčivo HC Karviná 12:3, po krátkom oddychu nasledoval súper z Ružinova, nad ktorým sme zvíťazili 7:2, hoci po 1.časti hry prehrávali naše nádeje 0 : 2, výborným výkonom v 2.časti hry rozstrieľali súpera.

V nedeľu sme mali za súpera HK Brezno, znova ťažký zápas, v ktorom už išlo o medaily naši chlapci podali zodpovedný výkon a zvíťazili 4 : 1.Posledným súperom našich mladých hokejistov bol veľmi silný Poprad. Naši chlapci kontrolovali tento zápas od začiatku až do konca a s prehľadom zvíťazili 8:1, týmto víťazstvom dali skvelú bodku za výborným turnajom.

Konečné poradie turnaja

1. Bratislava Select

2. HK Altis Orava

3. HK Poprad

4. HC Karviná

5. Ružinov Bratislava

6. HK Brezno

Vďaka patrí trénerovi M.Brusilovi, vedúcim mužstva E.Berátsovi a H.Kalisovej,našim  zdravotníkom, všetkým rodičom. a samozrejme hráčom.

 

GRATULUJEME !!!

HK ALTIS ORAVA

 FOTO v prílohe

 

Prílohy

Sponzori 

NOVINKY E-MAILOM

  zľavy, akcie to všetko na Váš e-mail, prihláste sa ešte dnes!  

Odhlásiť sa