REZERVÁCIA ĽADOVEJ PLOCHY

Captcha

chcem byť zaradený do odberu noviniek

Dôležitý oznam pre všetkých rodičov HK Altis Orava.

kontakt: Ján Jaško  |  aktualizácia: 08.04.2020 07:16
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

Vážení rodičia,

 

v súvislosti so stále viac sa šíriacou epidémiou koronavírusu SARS-CoV - 2, spôsobujúceho ochorenie COVID - 19 , Vás chceme informovať o daľšom postupe v našom klube.

Z aktuálnej  situácie na Slovensku  je zrejmé, že školská dochádzka sa už v tomto školskom roku neobnoví, a činnosť v športových kluboch je podľa nariadenia ÚVZ pozastavená.

 

Na základe týchto skutočností je hokejová sezóna 2019/2020 v HK Altis Orava uzatvorená. Pokiaľ sa podari obnoviť činnosť v najbližšich mesiacoch,

bude to priprava na novú sezónu 2020/2021. Nikto dnes nevie povedať, kedy to bude.

 

Chceme sa poďakovať všetkým rodičom a partnerom za podporu a spoluprácu v predošlej sezóne. Bez Vašej pomoci by sme len veľmi ťažko boli schopní zabezpečiť adekvátne podmienky na športovú činnosť. Ďakujeme všetkým trénerom za vedenie zápasov a tréningových procesov. Vážime si všetky naše deti a mladých hokejistov, že svojimi výkonmi a prístupom na tréningoch šírili dobré meno HK Altis Orava.

ĎAKUJEME.

Mnohí sa pýtate na platenie členských príspevkov. 

Čo sa týka členských poplatkov za apríl, máj a jún, nechávame platenie na dobrovoľnosti, nebudeme stanovovať výšku poplatku. Vieme, že všetci prežívame ťažké obdobie, a preto je to aj na Vás, aby sme si udržali funkčný klub vrátane našich trénerov aj do ďalších sezón, teraz je čas prejaviť svoj vzťah ku klubu a charakter. Z tohto dôvodu žiadame tých rodičov, ktorí majú nedoplatky príspevkov na športovú činnosť za predchádzajúce obdobie, aby si svoje podĺžnosti ku klubu čo najskôr uhradili.

ĎAKUJEME.

Ako ďalej?

Všetko zavisí od toho ako sa bude situácia vyvíjať.

Momentálne trénujú starší žiaci formou on-line tréningov cez aplikáciu STRAVA, je to výborne zorganizované, potrebujeme ešte aby sa pripojili aj mladší žiaci, poprípade aj prípravka. Je dôležité, aby sme ani v čase krízy neutlmili svoju činnosť, aby sme boli stále aktívny aj keď iba cez sociálne siete, poprípade e-maily.

Prežívame ťažké časy a bezprecedentnú situáciu, s ktorou sme sa ešte nikdy nestretli, ale športovci sú naučení bojovať a nevzdávať sa, a teraz je práve ten správny čas dokázať to.

Prajeme Vám predovšetkým pevné zdravie a verime, že  spolu všetko prekonáme a vrátime sa čo najskôr k normálnemu fungovaniu nášho HK Altis Orava.

ORAVA SME MY ...

  

S pozdravom

Ján Jaško

GM HK Altis Orava

Sponzori 

NOVINKY E-MAILOM

  zľavy, akcie to všetko na Váš e-mail, prihláste sa ešte dnes!  

Odhlásiť sa