REZERVÁCIA ĽADOVEJ PLOCHY

Captcha

chcem byť zaradený do odberu noviniek

Rozpis ľadovej plochy

kontakt: HK Altis  |  aktualizácia: 10.11.2019 19:29
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

Ľadová plocha je rozdelená do časových pásiem. V prípade záujmu o prenájom ľadovej plochy, nás prosím kontaktujte cez horné čierne tlačítko "REZERVÁCIA ĽADOVEJ PLOCHY"                                                                     

Pondelok 11.11.2019

6-00     7-00               

7-15     8-15

9-30   10-30   HOTEL ALTIS                                             

13-45 14-45                                                                 

15-00 16-00    SŽ         

17-00 18-00               

19-00 20-00       Byskup

20-15 21-45      Babinský

Utorok  12.11.2019

7-15     8-15

9-30   10-30          HOTEL ALTIS              

11-30 13-30                                          

14-45 16-00        MŽ                   

16-15 17-15       HPP1/HPP2 4 malé bránky

17-30 18-30        SŽ 

19-15 20-45          HK MTS

21-00 22-00             

Streda   13.11.2019

5-45     7-00         MŽ

7-15     8-15

9-30   10-30          HOTEL ALTIS

10-00 11-00                              

16-15 17-15       HPP1/HPP2     4 malé bránky    

17-00 18-00                              

18-45 20-15          Uhliarik                 

20-30 22-00          Ján Volf JCI  

Štvrtok 14.11.2019

5-45     7-00    

7-15     8-15

9-15   10-15       HOTEL ALTIS

10-30 12-30       ABC           

10-00 11-00                  

14-45 15-45        MŽ/brankári-4 bránky       

16-00 17-00       HPP1/HPP2 4 malé bránky

17-30 18-30       SŽ/brankári       

18-45 20-15       Srogoň

20-30 22-00      

Piatok 15.11.2019

5-45     7-00       SŽ/brankári    

7-45     8-45      

9-00   11-30       ABC

11-45 12-45       Hotel ALTIS  

15-00 16-00        MŽ   

16-15 17-15       

17-30 19-00          Šuvada

19-15 20-45            Ján Volf JCI                          

21-00 22-00           LKT Tím

Sobota 16.11.2019

6-00     7-30              

8-45   11-15      HK ALTIS ORAVA – Ružomberok / MŽ

11-30 12-30       Hotel Altis

14-15 15-30      OHLI  Oravská Jasenica / Starci Dolný Kubín

15-45 17-00        OHLI HK MTS/ Podbiel

17-15 18-30        OHLI Slovan Trstená Old/ R.Radnica Team

18-45 20-15       OHS  Oravské Veselé / Klin

20-30 22-00       OHS  Oravská Polhora / Oravská Lesná B

Nedeľa 17.11.2019

7-45     9-15                 Uhliarik

9-30   10-30                 Hotel Altis  

11-00  12-30                Byskup

13-45   17-15               OHL

18-00 19-30                Červené krídlo

Pondelok 18.11.2019

6-00     7-00               

8-45     9-45               Hotel Altis

10-00 11-00               MŠ Rozprávkovo                                   

11-15 15-00                                                    

15-00 16-00               SŽ         

17-00 18-00               

19-00 20-00               Byskup

20-15 21-45               Babinský

Utorok  19.11.2019

6-00     7-00               

7-15     8-15

8-45     9-45          Hotel Altis

10-00   11-00        MŠ Rozprávkovo                                                                       

12-30 13-30                                              

14-45 16-00          MŽ                  

16-15 17-15          HPP1/HPP2 

17-30 18-30           SŽ 

19-15 20-45          HK MTS

21-00 22-00          

Streda   20.11.2019

5-45     7-00         MŽ

7-15     8-15

8-45     9-45          Hotel Altis

10-00   11-00        MŠ Rozprávkovo

13-45 14-45       

14-30 16-15                  

16-15 17-15          HPP1/HPP2         

17-00 18-00                              

18-45 20-15          Uhliarik                 

20-30 22-00          Ján Volf JCI  

Štvrtok 21.11.2019

5-45     7-00    

7-15     8-15

8-45     9-45          Hotel Altis

10-00   11-00        MŠ Rozprávkovo

12-00 14-00                  

14-45 15-45          MŽ/brankári- bránky       

16-00 17-00          HPP1/HPP2

17-30 18-30          SŽ/brankári       

18-45 20-15          Srogoň

20-30 22-00      

Piatok 22.11.2019

5-45     7-00          SŽ/brankári    

8-45     9-45          Hotel Altis

10-00   11-00         MŠ Rozprávkovo           

13-45 14-45       

15-00 16-00           MŽ   

16-15 17-15           SŽ

17-30 19-00            Šuvada

19-15 20-45            Ján Volf JCI                          

21-00 22-00           LKT Tím

Sobota 23.11.2019

6-00     7-30              

8-45   11-15         HK ALTIS SŽ - ZIL

11-30 14-00         HK ALTIS MŽ -  ZIL

14-00 15-00         Hotel Altis                                                                                             

15-45 17-00       OHLI  Podbiel / Slovan Trstená Old

17-15 18-30       OHLI Oravská Jasenica / HK MTS

18-45 20-15        OHS Mútne / Oravská Polhora

20-30 22-00         OHS Klin / Zákamenné

Nedeľa 24.11.2019

7-00     8-30                  Uhliarik

8-45   11-15                  HK ALTIS SŽ - ZIL          

13-45   17-15               OHL                        

18-00 19-30                  Červené krídlo

 

Prílohy

Sponzori 

NOVINKY E-MAILOM

  zľavy, akcie to všetko na Váš e-mail, prihláste sa ešte dnes!  

Odhlásiť sa