REZERVÁCIA ĽADOVEJ PLOCHY

Captcha

chcem byť zaradený do odberu noviniek

Rozpis ľadovej plochy

kontakt: HK Altis  |  aktualizácia: 25.03.2020 12:29
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

Ľadová plocha je rozdelená do časových pásiem. V prípade záujmu o prenájom ľadovej plochy, nás prosím kontaktujte cez horné čierne tlačítko "REZERVÁCIA ĽADOVEJ PLOCHY"                                                                     

Pondelok 09.03.2020

6-00     7-00               

8-00     9-00            

09-00 10-00             ZŠ Trstená

10-15 11-15             Hotel Altis

11-30  12-30

12-45 14-45                                                                                                     

15-00 16-00               SŽ     

16-15 17-15              Hotel Altis    

18-45 20-00               Byskup

20-15 21-45               

Utorok  10.03.2020

6-00     7-00               

8-00     9-00            

09-00 10-00             ZŠ Trstená

10-15 11-15             Hotel Altis                                                               

12-30 13-30                                              

14-45 16-00       MŽ                

16-15 17-15       HPP1/HPP2   

17-30 18-30        SŽ   

18-30 19-00         Hotel Altis 

19-15 20-45          HK MTS 

21-00 22-00               

Streda   11.03.2020

5-45     7-00         MŽ ZRUŠENÉ

8-00     9-00            

09-00 10-00             ZŠ Trstená ZRUŠENÉ

10-15 11-15             Hotel Altis

11-30 14-15                              

14-30 16-15                  

16-15 17-15       HPP1/HPP2    ZRUŠENÉ     

17-30 18-30       Hotel Altis                      

18-45 20-15          Uhliarik      ZRUŠENÉ            

 

Štvrtok 12.03.2020

6-00     7-00               

8-00     9-00            

09-00 10-00             ZŠ Trstená ZRUŠENÉ 

10-15 11-15             Hotel Altis

11-30 14-30                                                      

14-45 15-45        MŽ/brankári- bránky     ZRUŠENÉ   

16-00 17-00       HPP1/HPP2   ZRUŠENÉ 

17-15 18-30       SŽ/brankári       ZRUŠENÉ 

18-30  19-30       HOTEL ALTIS

19-45 21-15       Iskierka   ZRUŠENE

Piatok 13.03.2020

5-45     7-00       SŽ/brankári    ZRUŠENÉ 

8-00     9-00            

09-00 10-00             ZŠ Trstená  ZRUŠENÉ 

10-15 11-15             Hotel Altis

12-00 13-00            Sledge hokej     ZRUŠENÉ                         

13-45 14-45       

15-00 16-00        MŽ   ZRUŠENÉ 

16-15 17-15        Hotel Altis

17-30 19-00      

19-15 20-30            LKT Tím  ZRUŠENÉ

21-00 22-00                   

Sobota 14.03.2020

6-00     7-30              

11-30 12-30      HOTEL ALTIS

13-30 14-30

17-30 18-30       HOTEL ALTIS                                                                            

18-45 20-15       Stará Bystrica- Oravské Veselé / OHS   ZRUŠENÉ

20-30 22-00       Mútne- Oravská Polhora/OHS  ZRUŠENÉ

Nedeľa 15.03.2020

7-45     9-15                  Uhliarik  ZRUŠENÉ 

9-30   10-30                   Hotel Altis

13-45  17-00  

17-00 18-00               Hotel Altis                 

18-00 19-30               

 

 

Pondelok 16.03.2020

6-00     7-00               

9-00     10-00             Hotel Altis                                                                                                

15-00 16-00               SŽ         ZRUŠENÉ 

16-15 17-15             Hotel Altis

18-45 20-00               Byskup  ZRUŠENÉ

20-15 21-45               Ján Skočík   ZRUŠENÉ

 

Utorok  17.03.2020

6-00     7-00               

9-00     10-00             Hotel Altis

9-00   11-00                                                                             

12-30 13-30                                              

14-45 16-00        MŽ            ZRUŠENÉ       

16-15 17-15       HPP1/HPP2  ZRUŠENÉ 

17-30 18-30        SŽ      ZRUŠENÉ 

19-15 20-45          HK MTS ZRUŠENÉ

20-45 21-45       Hotel Altis

             

Streda   18.03.2020

5-45     7-00         MŽ  ZRUŠENÉ 

9-00     10-00             Hotel Altis

9-00   11-00                              

14-30 16-15                  

16-15 17-15       HPP1/HPP2         ZRUŠENÉ 

17-30 18-30          Hotel Altis                   

18-45 20-15          Uhliarik            ZRUŠENÉ      

20-30 22-00          Bolibruch  ZRUŠENÉ

Štvrtok 19.03.2020

5-45     7-00    

7-15     8-15

9-00     10-00             Hotel Altis

9-00   11-00                                                     

14-45 15-45        MŽ/brankári- bránky       ZRUŠENÉ 

16-00 17-00       HPP1/HPP2   ZRUŠENÉ 

17-15 18-30       SŽ/brankári       ZRUŠENÉ 

18-30  19-30       HOTEL ALTIS

19-45 21-15       Iskierka   ZRUŠENÉ    

 

Piatok 20.03.2020

5-45     7-00       SŽ/brankári    ZRUŠENÉ 

7-15     8-15

9-00     10-00             Hotel Altis

9-00   11-00                                          

13-45 14-45       

15-00 16-00        MŽ    ZRUŠENÉ 

16-15 17-15        

18-00 19-00          Hotel Altis  

19-15 20-30            LKT Tím  ZRUŠENÉ

21-00 22-00                   

 

 

Sobota 21.03.2020

6-00     7-30              

11-30 12-30      HOTEL ALTIS

13-30 14-30

17-30 18-30       HOTEL ALTIS                                                                            

18-45 20-15       Oravské Veselé- Oravská Lesná B / OHS ZRUŠENÉ

20-30 22-00       Klin- Stará Bystrica/OHS  ZRUŠENÉ

Nedeľa 22.03.2020

7-45     9-15                  Uhliarik   ZRUŠENÉ 

9-30   10-30                   Hotel Altis

11-00  12-30                   Mútne- Oravské Veselé/ OHS  ZRUŠENÉ

13-00 14-30                   Oravská Polhora- Novoť/OHS  ZRUŠENÉ                

18-00 19-00                    Hotel Altis

 

Pondelok 23.03.2020

6-00     7-00               

9-00     10-00             Hotel Altis                                                                                                

15-00 16-00               SŽ         ZRUŠENÉ 

16-15 17-15             Hotel Altis

18-45 20-00               Byskup  ZRUŠENÉ

20-15 21-45               Ján Skočík  ZRUŠENÉ

 

 

Utorok  24.03.2020

6-00     7-00               

9-00     10-00             Hotel Altis

9-00   11-00                                                                             

12-30 13-30                                              

14-45 16-00        MŽ    ZRUŠENÉ              

16-15 17-15       HPP1/HPP2 ZRUŠENÉ

17-30 18-30        SŽ ZRUŠENÉ

19-15 20-45          HK MTS

20-45 21-45       Hotel Altis

             

Streda   25.03.2020

5-45     7-00         MŽ ZRUŠENÉ

9-00     10-00             Hotel Altis

10-15   14-15                            

14-30 16-15                  

16-15 17-15       HPP1/HPP2       ZRUŠENÉ  

17-30 18-30        Hotel Altis                     

18-45 20-15          Uhliarik                 

20-30 22-00          Bolibruch

Štvrtok 26.03.2020

5-45     7-00    

7-15     8-15

9-00     10-00             Hotel Altis

10-15   14-30                                                    

14-45 15-45        MŽ/brankári- bránky   ZRUŠENÉ    

16-00 17-00       HPP1/HPP2. ZRUŠENÉ

17-15 18-30       SŽ/brankári   ZRUŠENÉ    

18-30  19-30       HOTEL ALTIS

19-45 21-15       Iskierka   ZRUŠENÉ    

 

Piatok 27.03.2020

5-45     7-00       SŽ/brankári    ZRUŠENÉ

7-15     8-15

9-00     10-00             Hotel Altis

9-00   11-00                                          

13-45 14-45       

15-00 16-00        MŽ   ZRUŠENÉ

16-15 17-15        Hotel Altis              

19-15 20-30        LKT Tím

 

Sobota 28.03.2020

6-00     7-30

6-45 11-15               

11-30 12-30      HOTEL ALTIS

13-00 14-30

17-30 18-30       HOTEL ALTIS                                                                            

18-45 20-00       

20-30 22-00      

 

Nedeľa 29.03.2020

7-45     9-15                  Uhliarik

9-30   10-30                   Hotel Altis

13-45  17-15                   

18-00 19-00                   Hotel Altis

 

Prílohy

Sponzori 

NOVINKY E-MAILOM

  zľavy, akcie to všetko na Váš e-mail, prihláste sa ešte dnes!  

Odhlásiť sa