REZERVÁCIA ĽADOVEJ PLOCHY

Captcha

chcem byť zaradený do odberu noviniek

Rozpis ľadovej plochy

kontakt: HK Altis  |  aktualizácia: 16.10.2019 20:33
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

Ľadová plocha je rozdelená do časových pásiem. V prípade záujmu o prenájom ľadovej plochy, nás prosím kontaktujte cez horné čierne tlačítko "REZERVÁCIA ĽADOVEJ PLOCHY"                                                                     

            

Pondelok 14.10.2019

7-15     8-15

9-30   10-30           HOTEL ALTIS                                             

13-45 14-45                                                                 

15-00 16-00               SŽ         

17-00 18-00               

19-00 20-00               Byskup

20-15 21-45               Babinský

Utorok  15.10.2019

7-15     8-15

9-30   10-30          HOTEL ALTIS              

11-30 13-30                                          

12-30 13-30                                              

14-45 16-00        MŽ                  

16-15 17-15         HPP1/HPP2 4 minibránky

17-30 18-30          SŽ 

19-15 20-45          HK MTS

21-00 22-00         Graňák

             

Streda   16.10.2019

5-45     7-00         MŽ

7-15     8-15

9-30   10-30         HOTEL ALTIS

13-45 14-45                         

16-15 17-15         HPP1/HPP2   4 minibránky      

17-00 18-00                              

18-45 20-15          Uhliarik                 

20-30 22-00          Ján Volf JCI   

Štvrtok 17.10.2019

5-45     7-00    

7-15     8-15

9-30   10-30       HOTEL ALTIS

8-45   10-00           

10-00 11-00                  

14-45 15-45       MŽ/brankári- 4 bránky       

16-00 17-00       HPP1/HPP2 4 minibránky

17-30 18-30       SŽ/brankári       

18-45 20-15       Oravec

20-30 22-00       Iskierka

Piatok 18.10.2019

5-45     7-00       SŽ/brankári    

7-15     8-15

10-00 11-00         

13-45 14-45       

15-00 16-00          MŽ   

16-15 17-15          HOTEL ALTIS

17-30 19-00          Šuvada

19-15 20-45          Ján Volf JCI                          

21-00 22-00          LKT Tím

Sobota 19.10.2019

6-00     7-30              

7-45     9-15

9-30   10-30         Hotel Altis   

10-45 18-30                                                                                                     

18-45 20-15          OHS Mútne -Stará Bystrica

20-30 22-00          OHS Oravská Polhora-Klin 

Nedeľa 20.10.2019

7-00     8-30                  Uhliarik

8-45   11-15                  HK ALTIS  - Púchov / SŽ

11-30 14-00                  HK ALTIS  - Púchov / MŽ       

16-30 17-30                  Hotel Altis

 18-00 19-30                Červené krídlo

Pondelok 21.10.2019

6-00     7-00               

7-15     8-15

9-30   10-30   HOTEL ALTIS                                            

13-45 14-45                                                                 

15-00 16-00    SŽ         

17-00 18-00               

19-00 20-00               Byskup

20-15 21-45               Babinský

 

Utorok   22.10.2019

6-00     7-00               

7-15     8-15

9-30   10-30          HOTEL ALTIS              

11-30 13-30                                                     

12-30 13-30                                              

14-45 16-00        MŽ                  

16-15 17-15       HPP1/HPP2 

17-30 18-30        SŽ 

19-15 20-45          HK MTS

21-00 22-00         Graňák

             

Streda   23.10.2019

5-45     7-00         MŽ

7-15     8-15

9-30   10-30          HOTEL ALTIS

10-00 11-00        

13-45 14-45       

14-30 16-15                  

16-15 17-15       HPP1/HPP2        

17-00 18-00                              

18-45 20-15          Uhliarik                 

20-30 22-00          Ján Volf JCI  

 

Štvrtok  24.10.2019

5-45     7-00    

7-15     8-15

9-30   10-30       HOTEL ALTIS

8-45   10-00           

10-00 11-00                              

14-45 15-45        MŽ/brankári- bránky       

16-00 17-00       HPP1/HPP2

17-30 18-30       SŽ/brankári       

18-45 20-15       Oravec

20-30 22-00       Iskierka

 

Piatok 25.10.2019

5-45     7-00       SŽ/brankári    

7-15     8-15

9-30   10-30       HOTEL ALTIS

8-45   10-00                 

10-00 11-00         

13-45 14-45       

15-00 16-00        MŽ   

16-15 17-15        

17-30 19-00         Šuvada 

19-15 20-45            Ján Volf JCI                          

21-00 22-00           LKT Tím

 

Sobota 26.10.2019

6-00     7-30              

7-45     9-15

9-30   10-30                  Hotel Altis                                                                                           

12-45 14-00          OHLI Podbiel / Starci DK

14-15 15-30            OHLI Oravská Jasenica / R.Radnica Team

15- 45 17-00         OHLI HK MTS / Dynamit Námestovo

17-15 18-30            OHLI Slovan Trstená Old / Oravská Lesná Old

18-45 20-15         OHS – Or. Vesele – Or. Polhora

20-30 22-00          OHS – Klin – Mútne

          

Nedeľa  27.10.2019

7-45     9-15                  Uhliarik

9-30   10-30                  Hotel Altis

13-45   17-15                    OHL

18-00 19-30                Červené krídlo

 


 

Prílohy

Sponzori 

NOVINKY E-MAILOM

  zľavy, akcie to všetko na Váš e-mail, prihláste sa ešte dnes!  

Odhlásiť sa